Bočné menu

Pečená zabíjačková misa

€2.40 €2.50998  
Táto ponuka obsahuje pečenú klobásu, jaternice, krvavnice a zabíjačkovú kašu.
Pre gurmánov je tu klobása z Mangalice, plnená panenka z klobásovou zmesou.
100g

Produkt je zaradený v nasledujúcich kategóriách

Popis

Každý týždeň sa v našej firme vyrábajú čerstvé mäsové výrobky daných druhov podľa tajných receptúr a ingrediencií našej výroby.
Výrobky pečieme na bravčovej masti aby sme dosiahli správnu konzistenciu, vzhľad a nezabudnuteľnú chuť.  

Množstvo pečených výrobkov záleží od Vášho výberu, pre koľko ľudí plánujete akciu, prípadne vieme poradiť. Po upečení sa výrobky uložia na špeciálne prispôsobený drevený podnos tak aby bolo možné ich prepravovať a predostrieť priamo na akcii bez ďalšieho prekladania. Ako obloha sa používajú zeleninové šaláty (pikantné, nepikantné), kapusta, uhorky, feferónky, horčica, alebo prispôsobíme podľa Vašej požiadavky. Ako prílohu odporúčame čerstvý chlieb, ktorý je najvhodnejší k tomuto výrobku -  poprípade vieme zabezpečiť.

Objednávka pečeného mäsa sa robí min. 7-10 dní vopred, aby bolo možné stihnúť všetky dané úkony. 
Pre vyťaženosť prevádzky je vhodné objednávku zadať skôr (3-4 týždne vopred).  

Ako sa objednáva:

Tel. 0905 977991, 0907 560551, 0915 442233 /E-mail vencel@ve-pi.sk
Objednávka musí obsahovať: 
množstvo mäsa....., 
presný dátum......, 
čas vyzdvihnutia..... + tel. kontakt objednávateľa. 

 Po dohode a upresnení termínu objednávateľ uhradí zálohu 50% z danej objednávky. na číslo účtu:  SK 52 0200 0000 0025 5087 7754, alebo v hotovosti na našej prevádzke. 

Odber výrobkov je na našej prevádzke ul. Štúrova 870/52, 927 01 Šaľa . Pri odbere objednávateľ uhradí zostatkovú čiastku z ceny výrobku. Za zapožičanie špeciálneho dreveného podnosu účtujeme kauciu 50 eur veľký podnos, malý podnos 20 eur. Pri vrátení podnosu bude kaucia vrátená. Ak podnos nebude vrátený do 5 dní, bude Vám vyfakturovaná celá hodnota podnosu v sume 200 eur
Pri menšom množstve vieme výrobky umiestniť na jedno rázový nevratný podnos. V prípade, že zákazník berie produkt ďalej ako 30km a budú ho konzumovať neskôr, vieme výrobok ošetriť tak aby bol výrobok čo najteplejší pred konzumáciou (potrebné nahlásiť pri objednávke). 

Naša firma disponuje tiež prepravnými vozidlami na rozvoz tovaru.(klik na preprava tovaru) Po dohode je možné výrobky zaviesť na danú adresu (preprava nie je zahrnutá v cene výrobku). 

 Cena: Cena: pečená klobása 1,50 eur/100g. 
pečené jaternice, krvavnice, zab. kaša je 1,2 eur/100g. 
Pečená klobása z Mangalice 2 eur/100g
Plnená panenka z klobásovou zmesou 2 eur/100g
Najmenšie množstvo pečených výrobkov je 4 kg v pečenom stave. 

Pri menšom objeme nie je efektívne uviesť pec do chodu. Po ochutnaní našich výrobkov sme presvedčený že budete patriť k našim stálym zákazníkom. BUĎ HAPPY S VEPI ! 

Pečieme od utorka do soboty

Pridajte hodnotenie

Registrácia
Prihlásenie
Zabudli ste heslo?
Registrácia